Mavi Tarım Kurumsal

Mavi Tarım, 2001 Aralık ayında kurulmuş ve ilk yıllarında daha çok lokal pazarlama faaliyetleri göstermiş, genç, dinamik, tecrübeli ve profesyonel bir şirkettir.

Geniş ürün yelpazesi ve ürettiği tarımsal çözümlerle bitkilerimizi canlı ve güçlü tutan, müşteri memnuniyeti ve güvenini ilke edinen MAVİ TARIM, profesyonel kadrosu ile kaliteli ürünleri zamanında ve eksiksiz olarak uygun fiyatlarda sunmaktadır.

Yoğun çabalarımızla portföyünü hem de teknik ve idari personelini güçlendirerek lokal bölgeden çıkıp, bütün Türkiye'ye hitap edecek düzeye gelmiştir. Mavi Tarım Ltd. Şti. Tarımsal girdiler açısından daha çok spesifik(özel) ürünler ile ilgilenerek, bu tip ürünleri Türk çiftçisinin hizmetine sunmaktadır.

Ayrıca tarım da kullanılan gübre ham maddelerinin tedarikçisiz .Üretimini yapmış olduğumuz BLUE AGRO patentli  NPK serisi gübrelerimiz iz element karışımışı toz,granül ,sıvı olarak ürünlerimizin ihracatını yapıyoruz.

Bizim kişiliğimize ve şirketimize duyduğunuz güveni kalbimizde yüceltmeye inanın ki gayret gösterecegiz. Yapmış olduğumuz hizmetler yapacaklarımızın referansıdır.

Saygılarımla

CEO

Ziraat Mühendisi  Hasan DEMİRKAPLAN